topné rohože pro podsklepený dům


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění topné rohože pro podsklepený dům.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

topné rohože pro podsklepený dům

Josef O.

2020-01-03 21:34:58
Dobrý den, zajímalo by mne, jestli je vhodné použití topných rohoží pro celkové vytápění rodinného domku po celkové rekonstrukci tzn. nová střecha zateplení fasády atd. pouze podlahy zůstali v původním stavu, protože dům je celý podsklepený a není možnost zvýšení podlah pro izolaci... postačí v takovém případě topné rohože s deskami F-Board nebo nemá cenu uvažovat o elektrickém podlahovém vytápění ? předem děkuji za odpověď .
josef O.

Ladislav Zevel

2020-01-07 14:07:53
Dobrý den,
instalace podlahového topení na doplňkovou tepelnou izolaci F-Board je funkční skladbou. Pokud Vám budou tepelné ztráty prostupem do sklepa užitečné k jeho temperování, pak není žádné ale. Nebudou-li k užitku, můžete ještě zateplit konstrukci na stropě sklepa.

Pro tuto skladbu se často zákazníci při rekonstrukci rozhodují. Zejména v rekreačních objektech, při menších provozních hodinách není ztráta prostupem zásadní a poskytuje výrazný uživatelský komfort.


S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace