První spuštění termostatu TFT


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění První spuštění termostatu TFT.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

První spuštění termostatu TFT

Michal Pospíšil

2019-09-10 14:02:12
Dobrý den,

zakoupil jsem u vás topnou rohož pro svépomocnou instalaci. Dnes mi byl elektrikářem zapojen termostat, který se však po přiojení nezapnul. V návodu jsem přečetl, že se baterka musí nabíjet 6 hodin. Baterka je součásti termostatu nebo měla být dokoupena? Je v pořádku, že termostat po zapojení nikterak nereagoval? Děkuji za odpověď
Pospíšil

Ladislav Zevel

2019-09-11 15:05:36
Dobrý den,
termostat musí fungovat okamžitě po spuštění. Elektrikáři někdy prohodí vstupní a výstupní svorky a napájení zapojí na výstup, kde má být připojena topná rohož. Nechejte elektrikáře zkontrolovat zapojení, protože termostaty jsou velmi spolehlivé. Po uvedení do provozu nevypínejte napájecí napětí po dobu 6 hodin. Baterie uvnitř termostatu se musí nabíjet nejméně 6 hodin pro dosažení maximální kapacity a doby zálohování.

Baterie je součástí termostatu a termostat má navíc volný slot pro záložní baterii v případě, že integrovaná baterie bude mít již nedostatečnou kapacitu.


Klidně dejte elektrikáři na mě kontakt 777 411 112
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace