Porucha podlahového topení


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Porucha podlahového topení.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Porucha podlahového topení

Radmila Heřmánková

2019-01-20 15:15:31
Dobrý den, máme v celém bytě elektrické podlahové topení. Na jednom místě v bytě, v ložnici pod dvojlůžkem, se udělal velký červenofialový nerovnoměrný flek a na tomto místě podlaha velmi hřeje, prakticky pálí, téměř se na ní nedá stát. Nejdříve jsme si mysleli, že se tam rozlilo červené víno, nebo nějaká barva, ale není to nijak cítit, flek je úplně hladký, žádná nečistota na povrchu není. Mohlo by se jednat o poruchu podlahového topení? Na ostatních místech je teplota příjemná a termostat je nastaven na 23 stupňů. Děkuji
Heřmánková

Ladislav Zevel

2019-01-21 08:52:44
Dobrý den,
poruchu (poškození) podlahového topení zjistí jednoduše elektrikář změřením odporu topného okruhu a porovnáním s hodnotou naměřenou při instalaci.
Údaj by měl být součástí záruční listů nebo průvodní dokumentace. Toto měření je 100% průkazné. Dalším nástrojem pro zjištění stavu je pohled infrakamerou.

Nepíšete jaká krytina Vám změnila barvu, nevím jestli je dvoulůžku na dostatečně vysokých nožičkách. Nebyla podlaha zakryta nějakými vaky, například pro uložení lůžkovin?

S pozdravem
Ladislav Zevel

Marie Straková

2020-05-13 15:30:15
Dobrý den, po 13 letech od instalace topných kabelů (patrně Kablo Kladno) firmou - dům stavěný na klíč - přestalo fungovat podlahové topení v chodbě, v místnosti uprostřed domu. Skladba podlahy polystyren, izolační folie, kabely, asi 10 - 12 cm betonu. Závadu jsme zjistili při vytopení domu (dřevostavby) v úrovni interiérové skladby podlah, nad základovou deskou a izolací, při zaměřování topení termokamerou, aby sanační firma věděla, kde může navrtat větrací otvory do betonu mimo kabely. Je možné, že vytopení vrstvy, v níž jsou kabely uložené, způsobilo závadu? Jak je možné závadu vyhledat a odstranit? Děkuji.
Straková

Ladislav Zevel

2020-05-14 17:16:41
Dobrý den,
dokážu si představit poruchu vlivem zatečení vody do nekvalitně provedené spojky napájecího studeného konce nebo utržení topného kabelu sednutím podlahy vlivem většího zatížení vodou, opět nesprávným provedením přechodu na stěnu.

Vyhledání závady by měl provést elektrikář vybavený vysokonapěťovým zdrojem a termokamerou.

My však tuto službu zajišťujeme jen pro naše zákazníky.

S pozdravem
Ladislav Zevel (obchod@podlahove-topeni.eu)

Ilona Svobodavá

2020-05-31 11:18:14
Dobrý den,
po výpadku elektrického proudu regulátor topné rohože nefunguje, zůstal tmavý.
Ilona

Ladislav Zevel

2020-06-01 12:57:28
Dobrý den,
snažil jsem se dohledat Váš nákup u nás, ale v databázi Vás nemáme.
Obecně spínané zdroje odcházejí pravě při spuštění napájení.

Jestli je starší pěti let, bude ho zřejmě nutné vyměnit.
Ladislav Zevel (777 411 112 Po-Pá: 8:00-16:00)
https://www.podlahove-topeni.eu/regulace-a36/
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace