Porucha podlahového topení


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Porucha podlahového topení.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Porucha podlahového topení

Radmila Heřmánková

2019-01-20 15:15:31
Dobrý den, máme v celém bytě elektrické podlahové topení. Na jednom místě v bytě, v ložnici pod dvojlůžkem, se udělal velký červenofialový nerovnoměrný flek a na tomto místě podlaha velmi hřeje, prakticky pálí, téměř se na ní nedá stát. Nejdříve jsme si mysleli, že se tam rozlilo červené víno, nebo nějaká barva, ale není to nijak cítit, flek je úplně hladký, žádná nečistota na povrchu není. Mohlo by se jednat o poruchu podlahového topení? Na ostatních místech je teplota příjemná a termostat je nastaven na 23 stupňů. Děkuji
----------------------------------------
Heřmánková

Ladislav Zevel

2019-01-21 08:52:44
Dobrý den,
poruchu (poškození) podlahového topení zjistí jednoduše elektrikář změřením odporu topného okruhu a porovnáním s hodnotou naměřenou při instalaci.
Údaj by měl být součástí záruční listů nebo průvodní dokumentace. Toto měření je 100% průkazné. Dalším nástrojem pro zjištění stavu je pohled infrakamerou.

Nepíšete jaká krytina Vám změnila barvu, nevím jestli je dvoulůžku na dostatečně vysokých nožičkách. Nebyla podlaha zakryta nějakými vaky, například pro uložení lůžkovin?

S pozdravem
----------------------------------------
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace