Elektrické rohože vs folie


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Elektrické rohože vs folie.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Elektrické rohože vs folie

Pavel Janda

2019-01-17 11:30:49
Dobrý den,

chtěl bych poprosit o odborný názor. Stavím rodinný dům - bungalov, cca 150m2, kde jsme se rozhodli pro elektrické podlahové vytápění. Chci se zeptat, jaká je vhodnější varianta s ohledem na finance, regulaci přes chytrou domácnost a instalaci. Jestli rohože, nebo folie. Všude plánujeme vinylovou podlahu, krom zádveří a koupelen (dlažba), největší místnost (obývák s kuchyní) má 33m2.

Předem děkuji za odpověď.
Pavel Janda

Ladislav Zevel

2019-01-18 08:59:17
Dobrý den,
topné kabely jsou vhodné pro zalití do betonu nebo anhydritu. Mají krytí pro ponoření do vody a jejich cena je nižší, než u topné fólie. Kombinace s lepenou vinylovou krytinou nebo tenkým vinylovým zámkovým systémem se jedná o vhodnou kombinaci. Životnost, elektromagnetický smog, topný prvek ochráněn pevnou vrstvou při výměně krytiny. Vše je optimální.

Topné fólie se naopak hodí, a jsou určeny, pro instalaci suchou cestou pod plovoucí podlahy, pod které je nutné instalovat kročejová izolace (kročejová izolace funguje bohužel i jako bariera pro prostup tepla). Topná fólie je kladena až na kročejovou izolaci a tak je v těsné blízkosti pod krytinou a je tak zajištěn dokonalý přenos tepla bez bariér.

Zjednodušeně má každá skladba podlahy ve spojení s krytinou konkrétní nejvhodnější skladbu podlahy, které je vhodné se držet.

V novostavbách je běžné, že se kombinují různé skladby pro koupelnu s dlažbou, místnosti s lepenou krytinou a místnosti s plovoucími podlahami (vinyl a laminát).

Zákazníkům poskytujeme předprodejní servis ve formě technické a cenové specifikace reflektující všechny faktory, kterých je při návrhu poměrně dost.

Poměrně jasnou představu o skladbách získáte na uvedeném odkazu.

S pozdravem
Ladislav Zevel

https://www.podlahove-topeni.eu/skladby-podlah/

Pavel Janda

2019-01-19 07:56:15
Děkuji Vám moc za odpověď.
Pavel Janda
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace