Folie pod již instalovanou plovoučku


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Folie pod již instalovanou plovoučku.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Folie pod již instalovanou plovoučku

Irena Boráňová

2008-11-27 16:35:42
Dobrý den, mám již instalovanou plovoucí podlahu a topím bohužel jen přímotopy, lze řešit i tohle? Nevím, kdo by mi folii položil a sama si netroufám. Děkuji za odpověď
Boráňová

Ladislav Zevel

2008-11-30 09:14:39
Dobrý den,
pokud plovoucí podlaha nemá lepené spoje, lze ji rozebrat a topné fólie doplnit. Instalaci topné fólie zvládné elektrikář.

S pozdravem
Ladislav Zevel

Pavel Novák

2009-02-14 23:23:34
Dobrý den, chceme rekonstruovat starší RD, kde je podlaha tvořena z dlažby a dále z parket. Lze na starou dlažbu a parkety položit topnou folii a na to plovoucí podlahu ? RD je vytápěn plynovým kotlem s klasickými radiátory. Podlahovým vytápěním chceme řešit pouze to aby podlaha nebyla studená. Jakým způsobem se to dá řešit ? Můžeme topnou folii v místnosti o rozměru 6 x 6 m napojit na běžnou zásuvku na 230 V . Děkuji za radu
Pavel Novák

Ladislav Zevel

2009-02-16 15:10:09
Dobrý den,
stará dlažba se v případě nerovností musí vyrovnat samonivelační polymercementovou stěrkou, na tu se dá kročejová izolace, pak topné fólie, parozábrana a plovoucí podlaha. U starých parket je také důležité, jestli se někde neprohýbají a je podlaha rovná. Pokud ano, lze na ně dát také kročejovou izolaci, topné fólie, parozábranu a plovoucí podlahu. Topné fólie jsou vhodné i pro temperování podlahy proti chladu. Připojení na zásuvku je nevhodné, norma stanovuje připojení přes proudový chránič. Doporučuji, aby jste se poradil s elektrikářem, který Vám navrhne, na základě prohlídky Vaší elektroinstalace, vhodné zapojení.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace