kombinace topných folií a teplovzdušného krbu


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění kombinace topných folií a teplovzdušného krbu.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

kombinace topných folií a teplovzdušného krbu

Marek

2016-03-23 20:00:31
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možno kombinovat topné folie s krbem. Budu rekonstruovat patro rodinného domu s půdními prostory, chtěl bych využít elektrické topné folie, které bych kombinoval s krbem v obývaku s rozvody do ostatních částí domu. Jde mi o to, jestli je tato kombinace výhodná a jestli budu potřebovat zvláštní termostat, aby v případě topení krbem mi netopila i podlaha. Mám za to, že pokud budu topit krbem a zvýší se teplota v místnosti, tak se topení podlahy vypne.
Marek

Ladislav Zevel

2016-03-25 07:02:59
Dobrý den,
elektrické podlahové topení v kombinaci s krbem nebo krbovými kamny je téměř v každé novostavbě RD a je to velmi vhodné. Termostat v místnosti v okamžiku dosažení požadované teploty podlahové topení vypne nebo pokud máte nastavený minimální limit teploty podlahy, tak ji na této teplotě udržuje. Pokud teplovzdušný krb bude vyhřívat prostor, nebude mít důvod termostat do podlahy topit. Pro regulaci se používá v každé místnosti běžný termostat pro podlahové topení.

S pozdravem
Ladislav Zevel (technik@podlahove-topeni.eu)
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace