Dřevěná podlaha na podlahové topení


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Dřevěná podlaha na podlahové topení.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Dřevěná podlaha na podlahové topení

Milan Šarapatka

2015-08-30 13:24:04
Dobrý den,
stavitel mne přemluvil ke změně topení na podlahové-je již instalováno. Nyní se od něj ale dovídám´, že původně navržená dřevěná podlaha z modřínových palubek není vhodná..... Lze zkombinovat dřevěnou podlahu (evropský modřín) a podlahové topení. Jakou by případně měly mít maximální tloušťku?
Děkuji
Milan Šarapatka

Milan Šarapatka

2015-08-30 13:24:34
Dobrý den,
stavitel mne přemluvil ke změně topení na podlahové-je již instalováno. Nyní se od něj ale dovídám´, že původně navržená dřevěná podlaha z modřínových palubek není vhodná..... Lze zkombinovat dřevěnou podlahu (evropský modřín) a podlahové topení. Jakou by případně měly mít maximální tlouššku?
Děkuji

----------------------------------------
Milan Šarapatka
Milan Šarapatka

Ladislav Zevel

2015-09-01 09:59:30
Dobrý den,
podlahová krytina z pohledu podlahového topení musí splňovat:
- dostatečnou tepelnou vodivost pro přenesení potřebného výkonu do prostoru (ověří projektant výpočtem tepelných ztrát porovnáním s instalovaným výkonem na m2 a tepelnou vodivostí krytiny dle specifikace výrobce)
- vhodností podlahové krytiny z důvodu mírného tepelného namáhání (výrobce krytiny uvádí údaj zdali je vhodná pro podlahové topení, to také souvisí i s platností záruky při dané skladbě)

Spojte se s projektantem, který má všechny potřebné informace. Takto obecně Vám nedokážu říct víc, protože výše uvedené podklady pro doporučení nemám.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace