elektrickékabely spolu s teplovodním topením


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění elektrickékabely spolu s teplovodním topením.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

elektrickékabely spolu s teplovodním topením

Iva

2015-03-02 20:13:20
Dobrý den,prosím vás mám dotaz ohledně podlahového vytápění.Plánujeme dát do nového domu (bungalov) elektrické podlahové vytápění,ale manžel zvažuje že nechá ještě do dvou dětských pokojů,ložnice a koupelky nechat pod elektrické kabely ještě teplovodní topení,které bude napojené na krb v obývacím pokoji.Prý pro jistotu a úsporu v zimních měsících.A já se ptám jestli je to vůbec možné a není to tak trochu zbytečné.Jestli i v tuhé zimě by zvládlo elektrické topení v podlaze vytopit celý dům.Děkuji moc za odpověď

Ladislav Zevel

2015-03-04 08:29:15
Dobrý den,
instalace elektrického podlahového topení současně s teplovodním samozřejmě lze. Krbová kamna ve stavbách s elektrickým topením považuji za rozumné řešení, které slouží i jako záložní zdroj v případě výpadku elektrické energie. Výpadek může být i velmi dlouhý. Krbová vložka s teplovodním výměníkem vyžaduje instalaci oběhového čerpadla na elektriku a při výpadku musíte čerpadlo zálohovat a nechat rychle kamna dohořet. Pak už nebudete mít jak topit. U nízkoenergetického domu bych teplovodní rozvod neřešil a ponechal si tak možnost plnohodnotné zálohy na tuhá paliva.

S pozdravem
Ladislav Zevel (technik@podlahove-topeni.eu)
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace