kable s akumulaciou alebo bez akumulacie


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění kable s akumulaciou alebo bez akumulacie.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

kable s akumulaciou alebo bez akumulacie

Rado sk.

2013-04-16 00:10:14
Dobry vecer. Chcem riesit kurenie v byte na druhom nadzemnom podlazi v dvojposchodovej bytovke.Skladba mojej podlahy v byte je 15cm zelezobetonovy panel 3cm sklenej izolacie asi protihlukovej + 3-4cm poter. Elektro sadzbu mam na priame vykurovanie 20hNT a 4hVT. V byte kurim elektrinou ako hlavnym zdrojom tepla tak ma zaujima Vas nazor ci mam dat pod podlahove kurenie izolaciu,alebo nie? V pripade izolacie je to max.1-1,5cm pretoze vyssiu izolaciu tam technycky nemozem dat. Dalej ma zaujima ako to je s dodavkov tovaru a pladbou na slovensko.
Dakujem za info.Rado

Ladislav Zevel

2013-04-17 09:14:38
Dobrý den,
uvádíte 3cm skelné vaty ve skladbě podlahy. 3cm není mnoho, ale jako minimální izolace stačí. Není nutné přidávat další izolaci, ale jak sám uvažujete o odstínění akumulace dodatečnou izolací (F-Board 6 nebo 10mm) pod topné rohože, význam by toto řešení mělo.
Omezily by se tepelné ztráty podlahou a současně by podlahové topení rychle reagovalo na požadavek změny teploty a tak by bylo možné efektivněji pracovat s útlumem v době kdy jste mimo domov.
Pokud se jedná o zateplený dům z těžkou stavební konstrukcí, už tak bude mít prostor dostatečnou akumulaci pro udržení teploty v období vysokého tarifu (max 1hod. v kuse).

Bohužel na Slovensko zboží nezasíláme.

S pozdravem
Ladislav Zevel

Rado sk.

2013-04-17 21:24:46
Dobry vecer pan Zavel, dakujem za odpoved. Mam este jednu otazku k vyberu digi. termostatov. Ktory vami ponukany je vhodny pri instalaci kde nebude nepretrzite napetie kvôli VT 4 hod. Aby sa nemusel termostat napajat inym privodnym kablom.

Ladislav Zevel

2013-04-20 06:31:38
Dobrý den,
vhodné termostaty jsou:

Eberle FIT 3U (doporučuji)
termostat FENIX TFT
Fenix-Therm 350

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace