2 topné okruhy v jedné místnosti


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění 2 topné okruhy v jedné místnosti .
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

2 topné okruhy v jedné místnosti

jirka daněk

2012-06-18 11:10:06
Dobrý den. Prosím poraďte jak vyřešit podlahové topení - topné kabely, kdy potřebuji mít v jedné místnosti 2 okruhy, které chci ovládat každý zvlášť, ale za použití jenom jednoho termostatu Fenix TFT . Dokáže tento termostat takto pracovat ? Nebo lze toto vyřešit například přidáním extra vypínače na jednu větev, kdy jej zapnu jenom když budu potřebovat ? Děkuji za odpověď.
jirka daněk

Milan Mlynár

2012-06-19 10:48:17
Dobrý den,
termostat TFT má možnost připojení dvou externích čidel, kdy můžete termostat umístit např. na vnější stranu obvodové stěny koupelny a jedno externí čidlo použít jako prostorové a druhé podlahové. Lze také obě externí čidla použít pro měření dvou topných podlahových ploch. V tomto případě se termostat chová tak, že při nastavení minimální teploty podlahy se řídí chladnější plochou a naopak při nastavení max. teploty podlahy podle teplejší části. Termostat však nedokáže odděleně spínat dva topné okruhy.
Vámi navrhované řešení s vypínačem je možné s tím, že nelze na termostatu nastavit min. teplotu podlahy. Doporučuji použití dvou termostatů.
Milan Mlynár
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace