PVC a TOPNE folie


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění PVC a TOPNE folie.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

PVC a TOPNE folie

Lucie Janešová , Šumperk

2012-06-08 15:47:16
Dobry den, prosím o pomoc při výběru topne folie. Jsem ze ŠUmperka a tady v okolí nevim o zadne prodejne topných folií,proto bych si je objednala od Vás.
Mám doma betopnove podlahy, celkem rovné, ciste. V Baumaxu mi tvrdili,že je potreba na beton dat extrudovany polystyren jako podlozka aby slo teplo nahoru a ne do země, pak dat topnou folii, pote igelitovou folii a na to pry nejake desky z lisovane celulozy, a na to az PVC. Je to pravda, opravdu tam musi byt ty desky lisovane celulozy??Jsou totiz docela drahe, atak by mě zajimalo zda muzu dat pvc i bez tech desek. Nebo se nesmi davat folie primo pod lino? Pokud musi byt i ty desky, mate je take v nabidce??? Děkuji za odpoved.
Lucie

Ladislav Zevel

2012-06-08 17:32:26
Dobrý den,
v Baumaxu Vám radili dobře.
Topné rohože nelze instalovat přímo pod krytiny, které nemají dostatečnou mechanickou pevnost. Mezi ně patří PVC, linoleum, koberec a další. Proto se skladba podlahy musí doplnit o mechanicky odolnou vrstvu, která má současně dobrou tepelnou vodivost. My prodáváme k tomu určené desky Heat-PAK viz. odkaz.
Ušetřit by se dalo nahrazením Heat-PAKu levnou laminátovou plovoucí podlahou o síle 7mm s tepelným odporem 0,07 m2.K.W-1 nebo menším.

S pozdravem
Ladislav Zevel

https://www.podlahove-topeni.eu/heat-pak-7mm-bal-288-m2-specialni-podlozka-pro-instalaci-folie-ecofilm-pod-koberec-a-pvc-p17/

Ladislav Zevel

2012-06-08 17:42:37
odkaz na skladbu podlahy s topnou fólií pod PVC, lino a koberec

https://www.podlahove-topeni.eu/skladby-podlah/#topna_folie_heatpak
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace