Podmienky


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Podmienky.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Podmienky

Tomas

2012-04-28 19:49:21
Dobry den pan Zevel, precital som cele forum, ale napriek tomu som nenasiel vsetky potrebne informacie, tak skusim vyuzit Vase velmi dobre znalosti problematiky aj ja. Ako je to s pridelenim tarifu? Pocul som, ze na to aby som dostal zvyhodneny tarif na el. energiu, musim kurit elektrinou v celom dome. My mame v plane urobit zvlast podkrovny byt, kde by som chcel vykurovat el. energiou, preto ma to zaujima. Elektromer vsak zvlast nebude, bude jeden pre cely dom. Dalej co musim predlozit distribucnej spolocnosti? Staci faktura, ze som kupil Vase produkty? Som elektrikar, budem robit vsetko sam, nebudem mat potvrdenie od nejakej instalacnej firmy...Dalej nechapem ako je riesena zmena tarifu. Mame len elektromer v plote a odtial potiahnuty 3f kabel do domoveho rozvadzaca. Budu potrebne vykopove prace? Pri zmene na VT sa odstavi cast instalacie-kurenie/ohrev TUV, alebo bude pripojena, len za vyssie naklady? Ospravedlnujem sa za zosiahly dotaz a neznalost, pracujem v oblasti automatizacie a do domovej eletroinstalacie moc nevidim. Velmi pekne dakujem
Tomas Stefanicka

Ladislav Zevel

2012-04-30 12:11:44
Dobrý den,
posílám odkaz na podmínky.

S pozdravem
Ladislav Zevel

https://www.podlahove-topeni.eu/jak-na-to-a1/obecne-informace-priprava-vyber-a20/#Podminky_pro_prideleni_D45d

Tomas

2012-04-30 22:18:13
Dobry den, dakujem za informacie. Este pre ujasnenie, co si myslite o el. podlahovke v podkrovi? Tym, ze zateplim podlahu pod podlahovym vykurovanim, neizolujem si tak priechod tepla z prizemia? Co sa tyka prepinania stykaca pre VT/NT, cital som, ze existuju bezdrotove zariadenia, ktore stykac zopnu dialkovo bez potreby natiahnutia kabla z elektromerovej skrine do rozvadzaca v podkrovi. Akceptuju taketo riesenie pracovnici elektrarni? Mozem si to realizovat sam, alebo vsetky zapojenia okolo prepinania tarifu musia realizovat oni? Este raz dakujem za pomoc
Tomas Stefanicka

Tomas

2012-05-01 00:24:42
Ospravedlnujem sa, posledna vec co ma napadla a nebola tu este spomenuta. Ako je to s postelou? Mame malu spalnu a ak by som nedal topne folie pod postel asi by mi nestacil vykon. Postel je v kontakte s podlahou len po obvode asi 1cm hrubky. Mohlo by to foliam vadit?
Tomas Stefanicka

Ladislav Zevel

2012-05-03 10:12:57
Dobrý den,
elektrické podlahové topení v podkroví je komfortním zdrojem vytápění, který se často používá i při rekonstrukcích. Zrekonstruované a dobře zateplené podkroví má malé tepelné ztráty a proto je možné podlahové topení použít jako hlavní a jediný zdroj tepla.
O možnostech přepínání tarifu se informujte u dodavatele energie. My řešíme spínání vždy klasicky. Zapojení musí provádět kvalifikovaný elektrikář. Instalaci topných fólií, kabelů a rohoží lze provést svépomocí.
Podlahové topení lze instalovat pod postel na nožičkách, pokud postel nemá úložný prostor, který by bránil odvodu tepla.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace