Paneláková koupelna


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Paneláková koupelna.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Paneláková koupelna

Tomáš Hála

2012-03-15 21:54:12
Dobrý den, chystáme se kompletně rekonstruovat panelákový byt a uvažujeme v koupelně o podlahovém vytápění. Chci se zeptat, zda byste doporučil podlahové vytápění COMFORT MAT 160 do panelákové koupelny. Chtěli bychom podlahové topení využívat spíše příležitostně (hlavně v zimních mesích) pro zvýšení komfortu v koupelně. Po přečtení manuálu k termostatu AUBE TH 132 AF usuzuji, že není primárně naprogramován pro občasné používání podlahového topení, ale spíše pro řízený denní provoz. Nicméně by mělo jít (dle manuálu) nastastavit "vypnutí" termostatu nastavením teploty (v místnosti, nebo v podlaze) pod kterou teplota v místnosti nikdy neklesne (např. 40 °C). Dále by mě zajímalo, zdali je možné přepnout termostat do manuálního režimu, ve kterém by byl termostat vypnutý a k nahřátí podlahy by docházelo pouze po manuálním nastavení určité teploty (např. před koupelí) a po použití koupelny opět termostat vypnout. Předem Vám děkuji za odpověď.
Tomáš Hála

Milan Mlynár

2012-03-19 08:12:55
Dobrý den
Comfort Mat s příkonem 160W/m2 je do koupelny ideální řešení. Pod topnou rohož instalujte izolační desky F-Board viz. odkaz, která zajistí rychlý náhřev podlahy a to, že nebudete sousedovy ohřívat strop.
Termostat Aube lze provozovat v manuálním režimu. Nastavíte si omezení max. teploty podlahy např. na 33°C a prostorovým čidlem řídíte, kdy bude topení v provozu. V případě, že na prostorovém čidle nastavíte 5°C, tak topení jistě nesepne.

S pozdravem
Milan Mlynár
https://www.podlahove-topeni.eu/fboard-6-mm-p13/

Tomáš Hála

2012-03-25 22:30:11
Dobrý den, ještě bych měl jeden dotaz ohledně tepných rohoží. V koupelně budeme mít uličku mezi vanou a zdí širokou přesně 1m, nebude tedy problém, při použití topných rohoží (šířka 0,5m), s dodržením minimální vzdálenosti topného kabelu 3 cm? Co jsem viděl obrázky topné rohože, tak se mi zdá, že kabel je na rohoži položen až do kraje. Předem Vám děkuji za odpověď.
Tomáš Hála

Milan Mlynár

2012-03-26 08:55:17
Dobrý den
topný kabel je na rohoži přišitý až na okraji. Pro dodržení rozteče 3cm a minimální vzdálenosti od stěn 5cm musíte rohož položit na šířku. Kabel také lze v libovolné délce vypárat a umístit dle potřeby.

S pozdravem
Milan Mlynár
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace