Watts 760


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Watts 760.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Watts 760

Jarda

2011-11-30 22:58:10
Dobrý den,zakoupil jsem od vás rohož s tímto regulátorem,vše funguje perfektně ovšm pro mě osobně je samotné nastavení termostatu porod a nepochopil jsem jej ani po shlédnutí videí atd.Nyní zapínam topení trochu neandrtálsky,když chci zatopit,stisknu zapnutí a pak jenom vypnutí.Nejdříve se chci zeptat na rozdíl v čidlech,vím jak nastavit podlahové nebo prostorové nebo obě,ale do ted jsem nepochopil na co jsou ,jaké je lepší používat a jak funguje to či ono,dále rozdíl v čidlech k těm watům??mám podlahové topení pouze v kuchyni jako doplnující,jinak topím radiátory.Chtěl bych nastavit topení třeba jenom odpoledne po-pá od 15-19hod a o víkendech ráno a na večer.Nechci stálé udržování abych moc neprotopil.Pán mi zde spočítal zhruba spotřebu 4kč za hodinu,což není levné, 4kčx5hodin x 7dní x 4 týdny x 4 měsíce atd....proto pouze občasné nastavení.To nemluvím o kalibraci čidel , nebo pulsním nevím co,tak to už jsem v koncích...Přijde mi nastavení zbytečně složité,omlouvám se za dotazy ale fakt nevím :-( děkuji
Jarda

Ladislav Zevel

2011-12-01 12:25:20
Dobrý den,
prostorové čidlo integrované do těla termostatu je určeno pro snímání a regulaci teploty vzduchu v místnosti. Podlahové čidlo snímá teplotu podlahy a hlídá aby nedocházelo k překročení nastavené teploty.
Provoz v režimu jen podlaha je určen pro doplňkový ohřev podlahy, aby byla podlaho příjemně teplá. Režim prostor/podlaha se používá pro regulaci v případě elektrického podlahového topení jako hlavního zdroje tepla.
Na termostatu se nastavuje instalovaný výkon elektrického topení, který slouží jako parametr korekce proti přeměřování termostatu způsobený vlastním ohřevem spínacího prvku uvnitř termostatu.

Rádi Vám poradíme s nastavením, kontaktujte pana Mlynára +420 724 072 559, který s Vámi nastavení projde.

Jistou složitostí nastavení vládne každý termostat, který má zajistit regulaci v čase s ohledem na teplotu prostoru a podlahy. Sám jsem "zadřel" na programování konkurenčního termostatu DEVIREG 550 na kterém prostě nelze nastavit teplota podlahy ve stupních. Pouze nějaký číslovaný rozsah 1-10 .
Termostat Watts 760 patří mezi oblíbené termostaty a pokud tomu dáte nějaký čas, lze jej naprogramovat k Vaší spokojenosti a zajistit tak ekonomický provoz.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace