Výběr kabelu či rohože do WC


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Výběr kabelu či rohože do WC.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Výběr kabelu či rohože do WC

J.H.

2008-06-09 10:54:32
Dobrý den ,chtěl jsem se zeptat jakou rohož či kabel vybrat pro akumulační vytápění WC ( hlavní zdroj tepla ).Rozměr mistnosti 220x75 cm je v patře a je to rekonstrukce.V navodech na montáž akum. topení se píše,že je nutné dodržet tloušťku betonu nad kabelem či rohoží ,tak i izolaci pod ním pokud jsem dobře koukal je to okolo 20 cm .Jak to mám vyřešit ,aby jsem se neproboural podlahou do sklepa a zaroveň byla zajištěna funkce akumulace teple..( kdyz pujde teplo i dolu ,tak mi to nevadi)
j.h.

Ladislav Zevel

2008-06-09 13:20:11
Dobrý den,
akumulační vytápění vyžaduje určitý objem betonu, aby bylo schopné akumulací překlenout období, kdy je vysoký tarif a podlaha je odpojena od napájení. Pokud by jste chtěl realizovat podlahové topení v betonové desce např. 5cm široké, nebylo by to už akumulační, ale přímotopné. Na WC by to ale nebyla velká nevýhoda. Při tak malé ploše bych se nebránil instalaci topné rohože nebo kabelu napájeným bez omezování HDO.
Jestli by jste chtěl problematiku podrobněji konzultovat, zavolejte mi.
Kontakt najdete zde:
Ladislav Zevel
https://www.podlahove-topeni.eu/kontakty-a16/
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace