topná rohož do chodby


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění topná rohož do chodby.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

topná rohož do chodby

Josef Jurášek

2011-08-08 22:31:37
Přeji hezký den,
prosím o radu jak položit topnou rohož do chodby.Podlaha není určena k podlahovému vytápění,ale pouze k tomu,aby nebyla studená-jedná se o chalupu.Pod dlažbou je 6 cm betonu a 8 cm polyestyrenu.CHodba je široká 105cm, bude stačit poze jeden pás 0,5m uprostřed 100w/m2 ?

Druhý dotaz je na sloučení dvou topných rohoží. Protože chodba je rohová-cca 4x3m a vývod k přívodnímu kabelu je přímo v rohu, může být použita jedna sada pro instalaci topných podlah /Comfort Mat LDTS 100/1,8 / a Dvoužilové rohože / LDTS 100/1,8 /, obojí by bylo na jeden termostat.
Děkuji za odpověď
Josef Jurášek

Ladislav Zevel

2011-08-10 16:17:33
Dobrý den,
pro temperaci i vytápění bych pod dlažbu navrhoval topnou rohož LDTS o výkonu 100W/m2. Doporučoval bych pořídit topnou rohož tak, aby pokryla plochu šířky 75cm. Topná rohož š. 50cm se dá instalovat kolmo k šířce chodby a postupně jí tak jednotlivými pruhy pokrýt. Je velmi znatelný rozdíl pocitu tepla/chladu tam, kde je topná rohož a kde není. Topné rohože lze bez problému spojovat. Důležitou podmínkou je použití rohoží o stejném měrném výkonu např. 100W/m2.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace