Informace o podmínkách použití top. kabelu


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Informace o podmínkách použití top. kabelu.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Informace o podmínkách použití top. kabelu

Jaroslav Šubrt

2011-05-19 08:02:31
Vážený Pane, přesto že jsem četl na internetu spoustu dotazu a vašich opravdu super odpovědi na téma topné kabely, fakt smekám před Vámi. Přesto že jsem o to mnikdy neuvažoval, nyní mám tzv brouka v hlavě a obracím se na vás s prosbou o radu. Ve starém rod.domu (zdi tlouška tl cca 60-70cm) bez izolace, jsem nyní v jedné místnosti se začal připravovat na zhotovaní nové podlahy. Toho času mám vykopáno cca 35-40cm do hloubky (místnost je cca 4,3x3,7m to je 14,9 m2) Podlaha podle mé představy, kámen cca 10-15cm, beton cca 5cm, notková folie, podlahový polistiren tlouška 10, beton 5 cm a v ní kari síť a na povrch dlažba neboť se jedná o kuchyň. Teď když jsem v tv zahlédnul o těch kabelch, nedalo mi to a protože o tom nevím nic, prosím vás o radu. Protože máme v domě ústř. topení, tohoto bych chtěl využívat spíš(že je zde vlhko) takže k občasnému vysoušení a mám rád teplo od nohou. Nevím, zda bych byl sám položit, nikdy jsem nic podobného ani neviděl, a měl bych obavy, abych pak nemusel někde něco sekat, že jsem zapoměl. Nevím ani, jaký kabel, na L proud a kam ho táhnout asi od jističe - skříňky. (tu mám t.h času průchozí) Prosíím vás pěkně o radu popř určení přibližné ceny, protože tazv. folie jsou pro mě nedostupné cenově. Nicméně do koupelny před umyvadlo a vanu bych vás prosil o nějaký typ (asi 1m2 ) předem Vám moc děkuji a nevím zda-li třeba někoho nemáte kdo by toto se mnou zkonzultoval. S pozdravem Jaroslav Šubrt - Bášt 35 (Praha - Východ) Směr Mělník 728 337 253
Jaroslav Šubrt

Ladislav Zevel

2011-05-20 13:52:30
Dobrý den,
při rekonstukci, tady celé nové skladby podlahy, bych Vám doporučil instalaci toných kabelů. To jste vyhodnotil také tak. Topný kabel by se pomocí stahovacích pásek 98×2,5mm uchytil na karisít a pak by se provedla betonáž. Přikládám Vám odkaz na kompletní informace o instalaci včetně regulace. Instalaci topného kabelu můžete provést svépomocí. Musíte se seznámit s návodem a dodržet stanovéné požadavky. Rozvody a zapojení musí provést odborně způsobilá osoba (elektrikář), která současně zajistí měření a vyplnění záručního listu. Cena topného kabelu je podle topné plochy a výkonu na m2. Pokud bude topná plocha cca 10m2 a výkon 150W/m2, cena topného kabelu je 2160Kč s DPH (PSV 151580 - 15W/m výkon 1580W) + termostat Watts 760 cena 1716 Kč s DPH.
Topné fólie jsou určeny pro instalaci pod plovoucí podlahy, koberce,.. - proto jsou pro Vás, myslím, nevhodné.
Pro konzultaci mi můžete zavolat nebo se po ohlášení zastavte u nás.
Rád s Vámi vše proberu.

S pozdravem
Ladislav Zevel

https://www.podlahove-topeni.eu/jak-na-to-a1/jak-na-topne-kabely-a18/
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace