skladba podlahy


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění skladba podlahy.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

skladba podlahy

Jar. Ludvík

2010-05-18 16:23:02
Dobrý den,mám zájem pod plovoucí podlahu umístit topnou folii.podlaha je dřevěná, na ni koberec. Mám ho odstranit , pokud na něj dám climapur 3mm a dále topnou folii. Nad topnou má asi přijít PE folie. Nebude bránit v prostupu tepla, neseškvaří se? Jedná se o tzv. igelit prodávaný v rolích ? Napadá mě,že slouží jen jako ochrana, pokud hospodyňka na plovoučku vyleje vodu. Je tedy problém pokud tam nebude? Podlaha je suchá a v patře. Děkuji za odpověď.
Jaroslav Ludvík

Ladislav Zevel

2010-05-19 10:24:49
Dobrý den,
koberec odstraňte.Zajistěte rovinatost povrchu, tak aby splňovala požadavky na pokládku plovoucí podlahy (max. 2mm rozdíl na 2m délky).
Na srovnanou podlahu položte climapor a na něj topné fólie. Celoplošně je nutné celou podlahu překrýt parozábranou (PE fólie min. 0,25mm). Tvoří druhou vrstvu zajištující ochranu proti úrazu el.proudem. Fólie se určitě neseškvaří :), teplota topné fólie je omezena termostatem na teplotu cca o 10 st.C vyšší než teplota povrchu podlahy tedy max. 40 st.C. Parozábrana je běžně k dostání v prodejnách s plovoucími podlahami.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace