Jak s pokládkou na plochu podlahy?


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Jak s pokládkou na plochu podlahy?.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Jak s pokládkou na plochu podlahy?

Bohdana

2010-04-13 18:18:22
Dobrý den,

prosím o radu. Podlaha v kuchyni má cca 10 m2, z toho asi 2,5 m2 zabere linka. Zajímá mě, zda se podlahové desky F board (co to znamená to F?) dávají na celou plochu kuchyně nebo jen pod podlahovou rohož, vy případě, že rohož nebude na celé ploše ale jen někde. Např nebude rohož pod lednicí. Pokud na celou plochu, tak jak se pak ty desky "krájí" a pokud ne na celou, tak čím se vyplňuje zbytek. Uvažuji o instalaci desek F board, protože mi otec sdělil, že podlaha, kam dáváme dlažbu není moc dobře zaizolována. A pod námi se nebude v bytě topit. Tak bude studená a i tak by tam asi dost unikalo teplo dolu do bytu. Děkuji za informace a eventuelně názor na nutnost dávat izolaci F board.
Bohdana

Ladislav Zevel

2010-04-14 10:22:26
Dobrý den,
F = floor (podlaha). Izolační desky se dávají po celé ploše, jinak by jste musela dorovnávat výšku zbylé plochy stavební směsí (např. flexibilní lepidlo nebo stěrka) a je lepší, když je podlaha tepelně izolovaná i v celé ploše. Desky se řežou nožem (řezák jako na koberce). Izolace se s ohledem na možné ztráty tepla do podkladu vyplatí.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace