Skladba podlahy pro topnou fólii


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Skladba podlahy pro topnou fólii.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Skladba podlahy pro topnou fólii

Pavel G

2010-02-07 00:35:42
Dobrý večer.Tak nějak jsem konečně našel způsob,jak vytrvořit podlahové topení, aniž bych musel něco betonovat a nějak rapidně zvedat výšku podlahy.Stále mi ale není jasné, jak by vypadala skladba této,při mém současném stavu.
Starý opravený zděný dům s prkenými podlahami, na které je položena dřevotříska o síle 24mm.Na tuto bych chtěl aplikovat Vaši fólii.
Předpokládámk,že tato topí nahoru i dolů,takže nějaká podložka co teplo posílá nahoru,by nebyla marná.
No a teď tedy k dotazu- co ještě musím použít,abych mohl na Vaši fólii položit lino a max využil její výkon?
A teď ještě jedna otázečka - jelikož bych tuto chtěl použít poze na místech, kde se chodí či stojí,mám obavu,zda na linu nebude vidět výškový rozdíl,kdeže folie je a kde není.
Moc díky za reakci, Pavel G
Pavel G

Ladislav Zevel

2010-02-08 10:28:04
Dobrý den,
Pod topnou fólii se pokládá kročejová izolace, která současně plní funkci tepelné izolace. Doporučuji izolaci o síle 6mm z extrudovaného polystyrenu. Topná fólie se nejčastěji instaluje pod plovoucí podlahy. Při této variantě je fólie, která leží na kročejové izolace překryta parozábranou a na ní je pak plovoucí podlaha. Pod lino, koberec a další měké materiály, kde hrozí nebezpečí poškození fólie, je nutné na topnou fólii instalovat ochranou vrstvu HEAT-PACK viz odkaz. HEAT-PACK vytvoří rovnou plochu bez vlivu na to kde je a kde není topná fólie.

S pozdravem
Ladislav Zevel

https://www.podlahove-topeni.eu/heat-pak-7mm-bal-288-m2-specialni-podlozka-pro-instalaci-folie-ecofilm-pod-koberec-a-pvc-p17/
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace