Podlahové topení do ložnice/dětských pokojů ano či ne?


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Podlahové topení do ložnice/dětských pokojů ano či ne?.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Podlahové topení do ložnice/dětských pokojů ano či ne?

Tomáš Kaluža

2010-01-25 19:30:43
Dobrý den,

potřeboval bych poradit ohledně toho zda dát do ložnice a dětských pokojů podlahové topení nabo raději kalsické radiátory? Již jsem přečetl tolik rozdílných názorů, že už ani nevím čemu věřit.

Děkuji
T. Kaluža

Ladislav Zevel

2010-01-31 14:44:36
Dobrý den,
vůbec nemusíte mít žádné obavy, i já jsem instaloval do dětského pokoje podlahové topení a věřte, že bych nic špatného do pokojíčku nedal. Mnoho odpůrců elektrického podlahového topení tvrdí, že škodí z důvodu elektromagnetické emise. Skutečnost je taková, že u v praxi jsou naměřené hodnoty EMC zanedbatelné. Nikdo se nezamýšlí nad elektronikou v dětském pokoji, kde by např. u počítačů nějaká opatrnost smysl měla. Elektrické podlahové topení je příjemné, výborně se reguluje, každá místnost samostatně a zcela jistě neškodí. Pokud máte dům s přiměřenými tepelnými ztrátami, je to velmi dobrá volba. U tepelně náročných objektů je to vhodný doplněk např. krbovým kamnům.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace