Podlahové vytápění v panelovém domě


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Podlahové vytápění v panelovém domě.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Podlahové vytápění v panelovém domě

Václav Beran

2009-11-17 12:02:18
Dobrý den, co by jste doporučili pro podlahové vytapění do bytu v panelovém domě?Finální vrstvou bude dlažba.ajímá mne pořizovací cena a pokud možno co nejmenší náklady na vytáění.
Děkuji

Ladislav Zevel

2009-11-20 10:22:00
Dobrý den,
v panelových domech je nutné provést dodatečnou izolaci podlahy před instalací topných rohoží. Pro izolaci vytápěných podlah jsou určeny tepelné izolace F-Board v šíři 6 a 10 mm. Tato izolace se lepí na napenetrovaný podklad flexibilním lepidlem a na ni se přímo pokládají topné rohože a následně lepí dlažba. Takováto skladba zajišťuje přiměřenou ochranu proti významným ztrátam způsobeným odvodem tepla panelové konstrukce do okolních bytů. Náklady na vytápění odpovídají tepelné ztrátě místností a ceně elektrické energie podle sazby, kterou užívá Vaše domácnost. Cena materiálu se pohybuje od 500 - 1000 Kč za m2. Pokud budete mít zájem o nabídku, kontaktujte mě na tel.:777 411 112 nebo emailem podpora@podlahove-topeni.eu

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace