komplexní vytápění


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění komplexní vytápění.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

komplexní vytápění

Zdenka

2009-09-16 09:44:26
Dobrý den,zvolila jsem elektrické podlahové topení do celého nového domku.Bude velmi dobře zateplen a v nějvětší místnosti budou ještě krbová kamna.V obchodě mi nedoporučili ŽÁDNOU PLOVOUCÍ PODLAHU.Mám,ale v úmyslu dát plovoucí podlahy téměř všude.Dokážu tedy vytopit dům,když nesmím překročit teplotu 27° ??? Jsem momentálně napůl šílená -domek se už staví.
Moc děkuji za odpovědi aventuálně rady.
Zdenka Michlová

Ladislav Zevel

2009-09-16 13:16:48
Dobrý den,
jestliže se jedná o nízkoenergetický dům tak je to jisté! Pokud máte v projektu výpočet tepelných ztrát, může spolu zjistit jak to přesně vychází a navrhnu Vám i vhodné topné prvky.

S pozdravem
Ladislav Zevel

Zdenka

2009-09-19 09:03:22
Dobrý den,
děkuji za odpověd,no právě -tepelné ztráty vypočítané nemáme měnili jsme zateplení domu,zvyšovali.Momentálně hledáme někohoh kdo tepelné ztráty vypočítá právě abychom dobře zvolili vytápění a neměli předimenzované,nebo naopak.Nevím kdy se dá říct že dům je nízkoeneregetický-dle čeho se to zjišťuje (jestli podle stavebních prvků-stavíe s porothermu 40 a budem zateplovat vatou,v podkroví též bude silné vatové zateplení a i do podlah se bude něco dávat)
Domek měl být původně vytápěn klasicky plynovým kotlem aradiátory,jenže jsme se rozmysleli a už nebyl čas na změny v projektu.Tak stavíme dle původního.
Zdenka Michlová

Ladislav Zevel

2009-09-23 09:06:41
Dobrý den,
bohužel nejsme projekční firma a tepelné ztráty Vám odpovědně spočítá právě projektant. My na základě výpočtu pak navrhneme vhodné komponenty pro vytápění a regulaci.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace