jak vybrat el. podl. topení


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění jak vybrat el. podl. topení .
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

jak vybrat el. podl. topení

dáša

2009-09-01 10:03:56
Začínáme se získáváním informací k přestavbě chaty. Budeme přistavovat místnost s dlažbou a chtěli bychom dát el. topení do podlahy. Zatím v tom máme jen zmatek, rohože, kabely a pod. Neumíme si z toho vybrat co je lepší, levnější, výhodnější. Jedná se asi o plochu 25 m2. Místnost bude vytápěna jen příležitostně, hlavně v zimním období. Ħást z toho bude koupelna. Můžete nám prosím poradit na co se zaměřit, co vybrat? Místnost se bude dělat nová včetně základů. Pokud by byla i přibližná kalkulace budeme rádi. děkuji
Knapíková Dagmar

Ladislav Zevel

2009-09-01 16:53:58
Dobrý den,
pokud budete předělávat podlahu, bylo by nejvhodnější doplnit podklad o tepelnou izolaci a na ní nainstalovat topné kabely zalité betonem nebo anhydritem. Takové řešení je z pohledu ekonomičnosti nejlepší. Pokud uvažujete o rychlém ohřevu podlahy je pro Vás vhodnější řešení s izolací F-Board a topnou rohoží instalovanou přímo pod dlažbou. Rád s Vámi osobně nebo třeba po telefonu proberu všechny možnosti.
Předběžné náklady na pořízení topných prvků můžete orientačně získat v našem ukázkovém domě viz odkaz.

S pozdravem
Ladislav Zevel

https://www.podlahove-topeni.eu/skladby-podlah/
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace