Co můžu dát na podlahové topení a výhody oproti obyčejným ra


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Co můžu dát na podlahové topení a výhody oproti obyčejným ra.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Co můžu dát na podlahové topení a výhody oproti obyčejným ra

Kršková

2009-07-28 13:02:43
Dobrý den, máme hotovou hrubou stavbu a přemýšlíme jaké dát topení. Myslíte si, že je vhodné dávat do celého domu podlahové topení? Slyšela jsem že to rozšiřuje cévy v nohou. Dále bych se chtěla zeptat, zda se na podlahu s podlahovým topením může dát i něco jiného než dlaždice. Můžeme tam dát PVC? laminátovou podlahu nebo dokonce dřevěnou? a jak to ovlivní výhřevnost, díky.
Kršková

Ladislav Zevel

2009-07-28 15:38:04
Dobrý den,
podlahové topení je vhodné do všech obytných místností a to zejména do novostaveb, které jsou nízkoenergetické a tedy teplota podlahy je jen o několik stupňů teplejší než vzduch a to většinou 24 - 26 st. C. Tato teplota podlahy působí neutrálně a v žádném případě není vnímána nepříjemně a o zdravotních potížích nemůže být řeč. Pro nízkoenergetické domy jsou vhodné téměř všechny krytiny a to včetně dřevěné podlahy. Při návrhu se vychází z výpočtu tepelných ztrát, který udává výkon na W/m2 podlahové plochy a od této hodnoty se odvíjí vhodnost povrchové úpravy. Elektrické podlahové topení má nesrovnatelně dlouhou životnost cca. 50 let a nízké pořizovací náklady. U nízkoenergetické stavby je i běžná spotřeba natolik přijatelná, že potvrzuje vhodnost tohoto řešení. Každopádně se jedná o systém s nejlepší regulovatelností a skutečně mimořádnou bezúdržbovostí.
Elektrické podlahové topení Vám mohu do novostavby zodpovědně doporučit.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace