Topná rohož na starou dlažbu pod novou dlažbu


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Topná rohož na starou dlažbu pod novou dlažbu.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Topná rohož na starou dlažbu pod novou dlažbu

Robert Kalina

2009-06-01 12:22:28
Dobrý den,
prosím o upřesnění postupu pokládky topných rohoží na starou dlažbu s následnou pokládkou nové dlažby. Nechápu úplně jak dojde k přilepení nové dlažby přes fólii. Nepůjde o jakousi plovoucí dlažbu? Dále - jde mi pouze o přihřátí dlažby v určitých místech podlahy a přitom dosažení minimálního možného navýšení podlahy, poradíte mi nejvhodnější kombinaci jednotlivých vrstev a celkový nárůst výšky bez dlažby samotné? Jde o spodní patro RD bez nutnosti kročejové izolace. Děkuji moc.
Robert Kalina

Ladislav Zevel

2009-06-01 18:57:10
Dobrý den,
pod dlažbu se instalují topné rohože. Topné fólie jsou pod plovoucí podlahy. Na odčištěnou a omaštěnou dlažbu lze nalepit samolepící topné rohože LSDTS a zatřít flexibilním lepidlem a položit novou dlažbu. Prohlédněte si ukázkázkové video pokládky topné rohože v naší poradně. Zvažte instalaci tepelné izolace F-Board o síle 6 nebo 10mm. Ta by se nalepila flexibilním lepidlem na dlažbu a topná rohož by se lepila na tuto izolaci. Omezil by jste tak tepelné ztráty do podkladu a výrazně urychlil ohřev podlahy. Výška topné rohože s novou dlažbou je cca 12mm, s tepelnou izolací pak 20-25mm.

S pozdravem
Ladislav Zevel
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace