Nefunkční topná rohož


Na této stránce Vám rádi zodpovíme dotazy, které se týkají elektrického podlahového vytápění Nefunkční topná rohož.
Navštivte náš obchod elektrické podlahové topení.


Stránka: | 1 |

Nefunkční topná rohož

Ivana

2024-03-02 03:27:36
Dobry den.
Pri rekonstrukci koupelni jsme si daly topnou rohoz HD Mat. Instalce probehla spravne, rohoz 4 dny fungovala. Pri uchycovani krytu vany nam navrtavaly do podlahy spiny na uchyceni. V mista kde vrtaly nemela byt rohoz. Ale po dokonceni vrtani rohoz prestala fungovat (vysoky odpor). Nevite co se mohlo stat? Firma ktera to delala se divala po dlazdici kde vrtala a rohoz netrefily. Podaly jsme reklamaci rohoze. Pokud uzna vyrobce ze rohoz byla vadna, zaplati i celou dlazbu a praci?
Dekuji.
Ivana

Ladislav Zevel

2024-03-04 08:05:14
Dobrý den,
nevím jestli záruční podmínky polského výrobce Heat "Decor sp. z o. o" budou korektní a uhradí náklady na celkovou opravu.
Podle všeho to vypadá, že k porušení topného okruhu došlo vlivem vrtání, ale bez dohledání poruchy infrakamerou a vysokonapěťovým zdrojem se identifikovat závada jednoduše nedá.

Pokud byste měla topnou rohož od nás, měla byste nárok na:

- bezplatnou opravu nebo výměnu výrobku
- po odstranění závady uvedení do původního stavu nebo do ekvivalentního stavu odpovídajícího původnímu standardu provedení, s podmínkou poskytnut spotřebitelem 1m2 krytiny

Napište jak se Vám podařilo reklamaci vyřídit.

S pozdravem


Ladislav Zevel (technik@podlahove-topeni.eu)

Ivana

2024-04-24 11:17:29
Dobry den.

Trvalo to dlouho, ale povedlo se to. Topna rohoz funguje. Jelikoz se jedna o polskeho vyrobce, bylo velice obtizne dostat technika z Polska do Prahy. Nakonec na nase nalehani na prodejce se nasel technik ktery se zabyva instalaci topnych rohozi dlouhe leta v okoli Prahy. Pomoci vysokonapetoveho zdroje a infrakamery nasel misto preruseni kabelu. Jednalo se o mechanicke poskozeni v uplne jinem miste nez jsme predpokladaly. Dve dlazdice podlahy vybral, misto preruseni opet znovu "slepil " dohromady. Celou opravu zaplatila firma ktera rekonstrukci provadela.
Jsme rady ze vsechno nakonec dobre dopadlo a my mame funkcni topni rohoz.
Preju hezky den.
Ivana
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis

V našem obchodě výhodně nakoupíte topné rohože, topné kabely, topné fólie a vhodnou regulaci. WWW.PODLAHOVE-TOPENI.EU


Topné kabely


topné kabely

Topné rohože


topné rohože

Topné fólie


topné fólie

Regulace


regulace